Hotel - Alexandra Hotel
ALEXANDRA ŠPORT HOTEL***, ul. 1.mája 899, 020 01 Púchov
Tel.: +421 42 463 1451, email: recepcia@alexandrasporthotel.sk

Hotel

ALEXANDRA ŠPORT HOTEL*** sa nachádza v blízkosti centra mesta Púchov, dostupného pešou chôdzou do desiatich minút a je situovaný priamo v krásnom športovom areáli, s možnosťou aktívneho vyžitia a v letnom období i zábavy na miestnom otvorenom kúpalisku. Hostia majú možnosť ubytovania v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, v apartmánoch a izbách pre imobilných hostí. K dispozícii je hotelové relaxačné centrum a fitness. Celková kapacita hotela dosahuje 105 osôb. V prípade väčších skupín dokážeme, vďaka našim spriazneným partnerom, zabezpečiť i ubytovanie vyššieho počtu hostí.

V rámci gastronomickej ponuky majú naši hostia skutočne na výber. Našu medzinárodnú reštauráciu Európa dopĺňa tradičná kuchyňa Koliby, ktorá má na Slovensku svoje dôležité a stabilné miesto a nemala by chýbať v žiadnom poctivom reštauračnom zariadení.

Vaše rodinné udalosti a konferenčné aktivity dokážeme zastrešiť našou priestrannou hlavnou sálou a vhodné miesto pre menší počet hostí poskytuje náš salónik. Zorganizujeme Vám krásnu oslavu narodenín, svadobnú hostinu, pomôžeme pri Vašich kongresových aktivitách a poskytneme dôslednú asistenciu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

 Vaša pohoda a relax sú zaručené i vďaka nášmu wellness centru. Krásne otvorené svetlé prostredie na šiestom poschodí Vám zaručí pokoj a hodiny kvalitného oddychu.

Alexandra Hotel **** a STC Púchov, naši hlavní obchodní partneri, doplnia všetky služby pre šport, kondíciu a relax, ktoré by Vám ešte mohli chýbať pre komplexné využitie Vášho voľného času.